سوال
بازدیدها: 832

آمپول دروفن بعد واکسن 18 ماهگی باعث بی قراری کودک میشه؟ خیلی بداخلاق و عصبی شده...

کافئین تب استامینوفن واکسن 18 ماهگی واکسن یک سال و نیمگی شربت استامینوفن واکسن کودک پاشویه ایبوپروفن شیاف درد واکسن آمپول دروفن
پرسش کاربر عزیز لک لک:

سلام خانوم کارشناس. آمپول دروفن بعد واکسن 18 ماهگی باعث بی قراری کودک میشه؟

چند روز پیش واکسن ۱۸ ماهگی دخترم رو زدن و بعدش تب داشت.

خیلی تبش شدید بود و حال نداشت منم بهش قطره استامینوفن دادم.

خیلی بی قراری میکرد و منم بردمش دکتر بهش دو تا آمپول دروفن (استامینوفن۳۲۵/کافئین۴۰/ایبوپروفن۲۰۰) دادن.

چون دخترم اصلا شربت نمیخوره بخاطر همون به دکتر گفتم اگه میشه آمپول و شیاف بدن.

که دیروز تزریق کردن یکیشم امروز زدن براش.

از دیروز خیلی بداخلاق و عصبی شده امروز هم همینطور همش گریه میکنه و خودشو پرت میکنه زمین.

ممکنه بخاطر آمپول باشه؟

پاسخ کارشناس لک لک:

سلام مامان جان.

عزیزم بیقراری دارو و واکسن و اینهاس. نگران نباش.

احتمالا هنوز درد داره.

به خاطر واکسنه طبیعیه خوب میشه.

با همون استامینوفن تبش رو کنترل میکردی و پاشویه میکردی.

بعضی بچه ها تا یه مدت بعد واکسن بیقراری دارن.

ربطی به آمپول دروفن نداره. خوب میشه نگران نباش.